Za nami miesiące intensywnych działań związanych z rozwojem naszego Szpitala. Na bieżąco dzieliliśmy się z Państwem informacjami o realizowanych inwestycjach oraz zakupie nowoczesnego sprzętu medycznego finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy. To projekty o ogromnej skali, wymagające zaangażowania wielu osób i tysięcy godzin pracy, których efektem jest tworzenie jeszcze lepszych warunków leczenia i opieki nad pacjentami.
Już 10 czerwca zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty w naszym Szpitalu!
To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć miejsca, w których dzięki środkom z KPO powstaje nowoczesna ochrona zdrowia. Przygotowaliśmy prezentacje inwestycji, prelekcje oraz możliwość poznania efektów prowadzonych prac.
Dodatkowo, w ramach profilaktyki zdrowotnej, będzie można bezpłatnie skorzystać z:
✅ konsultacji dietetycznej wraz z analizą składu ciała,
✅ porad dotyczących zdrowego odżywiania,
✅ konsultacji z fizjoterapeutą.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców, pacjentów i wszystkich zainteresowanych rozwojem naszego Szpitala.
Szpital w Śremie