Z dniem 12.11.2021r. wprowadzony zostaje zakaz odwiedzin.
W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju, wprowadza się ZAKAZ ODWIEDZIN w Szpitalu.

Zakaz odwiedzin nie ma wpływu na bieżące funkcjonowanie Szpitala. Oddziały szpitalne przyjmują Pacjentów w trybie planowym i nieplanowym.

Odwiedziny są możliwe tylko w sytuacjach wyjątkowych, po konsultacji i uzgodnieniu szczegółów z lekarzem dyżurnym, lub kierownikiem oddziału.

PACJENCI NA ODDZIALE PEDIATRYCZNYM i LARYNGOLOGICZNYM mogą przebywać z jednym opiekunem. Osoba towarzysząca, która jest zaszczepiona lub, która jest ozdrowieńcem będzie poproszona o przedstawienie Paszportu Covidowego lub Certyfikatu poświadczającego przechorowanie.

UWAGA! Porody rodzinne nadal utrzymane.
Możliwość obecności przy porodzie tylko 1 osoby towarzyszącej. Dla osoby towarzyszącej zaleca się posiadanie aktualnego (do 48h) testu RT-PCR w kierunku SARS-cov2. W sytuacjach nagłych, umożliwiamy wykonanie szybkiego testu antygenowego.
Osoba towarzysząca, która jest zaszczepiona lub, która jest ozdrowieńcem będzie poproszona o przedstawienie Paszportu Covidowego lub Certyfikatu poświadczającego przechorowanie.
 
PACZKI DLA PACJENTÓW.
Paczki dla pacjentów można przynosić w godzinach:
od poniedziałku do piątku od 10.00 – 12.00 i od 15.00 – 17.00. –  WEJŚCIE DO SZPITALA OD STRONY DUŻEGO PARKINGU – PRZY PORADNIACH
w soboty i niedziele od 10.00 – 12.00 i od 15.00 – 17.00. WEJŚCIE GŁÓWNE DO SZPITALA – PO PRAWEJ STRONIE BUDYNKU (kierunek SOR)
Paczki przekazywane dla Pacjentów należy zostawiać w szatni (przy Biurze przyjęć planowych).
Uwaga!
W okresie świątecznym: 24,25,26 grudnia 2021 oraz  1 stycznia 2022 roku,  można przekazać paczki pozostawiając w szatni (przy Biurze przyjęć planowych) w godz: 8:00-12:00 – wejście od strony dużego parkingu.
PACZKA POWINNA ZOSTAĆ OPISANA IMIENIEM I NAZWISKIEM PACJENTA, A TAKŻE NAZWĄ ODDZIAŁU, na którym Pacjent przebywa.
Mając na uwadze dobro Pacjentów, prosimy aby przekazanie paczek odbywało się sprawnie i w jak najkrótszym czasie.
 
PROSIMY PAMIĘTAĆ
Wchodząc na teren Szpitala, obowiązuje nakaz zasłonięcia nosa i ust maseczką, a także dezynfekcja rąk. Bramka przy wejściu przy Poradniach zmierzy Państwa temperaturę, czy jest ona prawidłowa.